Image

Regulaminy

Regulamin użytkowania domku letniskowego Kantadaj Village Domki Prestige
 1. Goście przebywający w Kantadaj Village Domki Prestige, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Obowiązuje zasada uszanowania dobra sąsiedzkich stosunków.
 2. W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-8:00.
 3. Nie organizujemy IMPREZ , wieczorów kawalerskich czy panieńskich !
 4. Obowiązuje system meldunkowy . Goście są zobligowani do ukazania dowodów tożsamości przy meldunku.
 5. Zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
 6. Do korzystania z domku uprawnione są osoby po dokonaniu  Przebywać może do 5 osób i  tylko  osoby  zgłoszone przy rezerwacji. Domek nie może być udostępniany osobom trzecim .
 7. Na terenie obiektu przebywają goście zakwaterowani . Nie ma możliwości wprowadzania osób odwiedzających .
 8. Doba rozpoczyna się o 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie doby możliwe w zależności od dostępności za dodatkową opłatą.
 9. Rezerwacja domku następuje po rezerwacji telefonicznej, mailowej bezpośrednio na Kantadaj Village Domki Prestige i wpłacie zadatku 40%  ,po rezerwacji  na stronie kantadajdomki.pl lub booking.com .Pozostała kwota jest płatna za cały okres pobytu z góry w dniu przyjazdu. Niewykorzystanie któregokolwiek ze świadczeń przez Gościa nie upoważnia do żądania zwrotu zapłaconej kwoty. Zapłata stanowi równocześnie akceptację regulaminu.
 10. Zadatek nie podlega zwrotowi w momencie rezygnacji gościa.
 11. W domku znajduje się pościel, ręczniki oraz środki czystości -kapsuły, worki , na jeden okres wynajmu.
 12. Zmiana pościeli przy sytuacjach awaryjnych z winy gościa ,możliwa za dodatkową opłatą .
 13. Prosimy o wyrzucanie śmieci we własnym zakresie do pojemników znajdujących się przy ogrodzeniu .
 14. Niepełnoletnie dzieci pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych na terenie obiektu.
 15. Za rzeczy pozostawione w domku Kantadaj Village Domki Prestige nie ponosi odpowiedzialności. Dla Państwa bezpieczeństwa prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku, bramki głównej i bramy wjazdowej pilotem , który państwo otrzymują . Za zgubienie pilota pobierana jest opłata w kwocie 200 zł .
 16. Goście korzystają z parkingu znajdującego się na terenie obiektu. Na jeden domek przypada jeden  samochód.
 17. Właściciel nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione w domku np. środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym lub unikatowym czy też za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.
 18. Akceptacja małych zwierzą za dodatkową opłatą 70 zł doba.
 19. Należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru ,nie użytkować własnych elektrycznych urządzeń grzewczych nie stanowiących wyposażenia domków lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe czy też pozostawiać ładowarek podłączonych do gniazdek .
 20. Gaśnice znajdują się w każdym domku. Prosimy o zapoznanie się w jakim miejscu są usytuowane.
 21. W domkach i na terenie Kantadaj Village Domki Prestige obowiązuje zakaz palenia papierosów i zażywania innych używek.
 22. Za dewastację domków, uszkodzenie sprzętu czy przedmiotów lub nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki - konieczność wymiany wyposażenia na nowe , dodatkowe prace , goście będą obciążani dodatkowymi opłatami.
 23. Prosimy o nie wynoszenie lub przesuwanie mebli , które stanowią wyposażenie domków , na zewnątrz lub łączenie mebli ogrodowych na jednym tarasie.
 24. Miejsce grillowe znajduje się przy ognisku i niezbędna jest jego rezerwacja na poszczególne godziny. Gadżety grillowe do nabycia we własnym zakresie.
 25. Domek szkoleniowo - rekreacyjny, może być rezerwowany na wyłączność za dodatkową opłatą w pewnym przedziale godzin. Przypominamy, cisza nocna obowiązuje o 22 godzinie na terenie całego obiektu .
 26. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.
 27. Na terenie obiektu zakaz korzystania z własnych głośników , telefonów z własną odtwarzaną muzyką , zakłócającą pobyt innym gościom . Zalecane używanie zestawu słuchawkowego.
 28. Informujemy , iż obiekt jest monitorowany całodobowo.
 29. Informujemy, iż korzystanie z seansów w balii japońskiej i saunie fińskiej jest jednoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem balii japońskiej oraz saunie fińskiej oraz jego akceptacją.
 30. Właściciel  zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu Kantadaj Village Domki Prestige przez Gości, nie przestrzegających Regulaminu – szczególnie zakłócających  w rażący sposób spokój sąsiadom i innym osobom przebywającym na terenie Kantadaj Village Domki Prestige.

Z powodu naruszenia powyższego zapisu regulaminu, gość jest zobligowany do zapłacenia kary w wysokości 300 zł , za jego naruszenie.

 1. Przy zameldowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł za domek na pokrycie ewentualnych szkód . Kaucja zwracana jest do 3 dni  po wymeldowaniu na konto bankowe, po sprawdzeniu stanu technicznego domku.
 2. Zadatek jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

Regulamin do podpisania przy meldunku.

Życzymy miłego pobytu w Górach Opawskich :) Kantadaj Village Domki Prestige :)

Regulamin korzystania z balii Kantadaj Village Domki Prestige
Regulamin sauny beczki w Kantadaj Village Domki Prestige