Regulaminy

Regulamin użytkowania domku letniskowego Kantadaj Village Domki Prestige

1. Goście przebywający w Kantadaj Village Domki Prestige, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Obowiązuje zasada uszanowania dobra sąsiedzkich stosunków.

2. W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-8:00.

3. Nie organizujemy IMPREZ , wieczorów kawalerskich czy panieńskich !

4. Obowiązuje system meldunkowy . Goście są zobligowani do ukazania dowodów tożsamości przy meldunku.

5. Zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

6. Do korzystania z domku uprawnione są osoby po dokonaniu rezerwacji. Przebywać może do 5 osób i tylko osoby zgłoszone przy rezerwacji. Domek nie może być udostępniany osobom trzecim .

7. Na terenie obiektu przebywają goście zakwaterowani . Nie ma możliwości wprowadzania osób odwiedzających .

8. Doba rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie doby możliwe w zależności od dostępności za dodatkową opłatą.

9. Rezerwacja domku następuje po rezerwacji telefonicznej, mailowej bezpośrednio na Kantadaj Village Domki Prestige i wpłacie zadatku 40% lub po rezerwacji na stronie booking.com .Pozostała kwota jest płatna za cały okres pobytu z góry w dniu przyjazdu. Niewykorzystanie któregokolwiek ze świadczeń przez Gościa nie upoważnia do żądania zwrotu zapłaconej kwoty. Zapłata stanowi równocześnie akceptację regulaminu.

10. Zadatek nie podlega zwrotowi w momencie rezygnacji gościa.

11. W domku znajduje się pościel, ręczniki oraz środki czystości osobistej na jeden okres wynajmu.

12. Zmiana pościeli przy sytuacjach awaryjnych z winy gościa ,możliwa za dodatkową opłatą .

13. Prosimy o wyrzucanie śmieci we własnym zakresie do pojemników znajdujących się przy ogrodzeniu .

14. Niepełnoletnie dzieci pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych na terenie obiektu.

15. Za rzeczy pozostawione w domku Kantadaj Village Domki Prestige nie ponosi odpowiedzialności. Dla państwa bezpieczeństwa prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku , bramki głównej i bramy wjazdowej pilotem , który państwo otrzymują . Za zgubienie pilota pobierana jest opłata w kwocie 200 zł .

16. Goście korzystają z parkingu znajdującego się na terenie obiektu. Na jeden domek przypada jeden samochód.

17. Właściciel nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione w domku np. środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym lub unikatowym czy też za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.

18. Nie akceptujemy zwierząt.

19. Należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru ,nie użytkować własnych elektrycznych urządzeń grzewczych nie stanowiących wyposażenia domków lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe czy też pozostawiać ładowarek podłączonych do gniazdek .

20. Gaśnice znajdują się w każdym domku. Prosimy o zapoznanie się w jakim miejscu są usytuowane.

21. W domkach i na terenie Kantadaj Village Domki Prestige obowiązuje zakaz palenia papierosów i zażywania innych używek.

22. Za dewastację domków, uszkodzenie sprzętu czy przedmiotów lub nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki - konieczność wymiany wyposażenia na nowe , dodatkowe prace , goście będą obciążani dodatkowymi opłatami.

23. Prosimy o nie wynoszenie lub przesuwanie mebli , które stanowią wyposażenie domków , na zewnątrz lub łączenie mebli ogrodowych na jednym tarasie.

24. Do spotkania w większej grupie służy miejsce przy ognisku , domek szkoleniowo- rekreacyjny lub taras przy domku rekreacyjnym .

25. Przy zajmowaniu większej ilości domków, prosimy o przebywanie w większej grupie w miejscu przy ognisku , pod namiotem lub w domku szkoleniowo - rekreacyjnym, który może być rezerwowany na wyłączność za dodatkową opłatą w pewnym przedziale godzin.

26. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.

27. Na terenie obiektu zakaz korzystania z własnych głośników z własną odtwarzaną muzyką , zakłócającą pobyt innym gościom .

28. Informujemy , iż obiekt jest monitorowany.

29. Właściciel zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu Kantadaj Village Domki Prestige przez Gości, nie przestrzegających Regulaminu – szczególnie zakłócających w rażący sposób spokój sąsiadom i innym osobom przebywającym na terenie Kantadaj Village Domki Prestige.

30. Przy zameldowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł za domek na pokrycie ewentualnych szkód. Kaucja zwracana jest przy wymeldowaniu.

Życzymy miłego pobytu w Górach Opawskich :) Kantadaj Village Domki Prestige :)

Regulamin korzystania z balii Kantadaj Village Domki Prestige
Regulamin sauny beczki w Kantadaj Village Domki Prestige